Soliņš/apavu plaukts Halo, bambuss, pelēks, H50x100x33cm
ID: 2010001179337
Atlaide 20 %
€ 127,20
€ 159,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 50 cm |
| Platums: | 33 cm |
| Garums: | 100 cm |
| Svars: | 9.1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda