Jums jābūt reģistrētam
0
Pirkuma grozs ir tukšs
Aptuvenās piegādes izmaksas
* Detalizēta cena pasūtījumu noformēšanas lapā
KOPĀ
(ieskaitot PVN)
€ 0,00
Soliņš Calanda, brūns, buklē audums, H45x120x40cm
ID: 2000001145357
Atlaide 20 %
€ 95,20
€ 119,00
Dalīties ar preci:
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 45 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 120 cm |
| Svars: | 11.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Vairāk līdzīgas preces
Sols ar glabāšanas kasti Elgomsi Touch 18, teksturēts samts, bēšs, H45x72x104cm
45 cm 104 cm 72 cm
€ 279,20
€ 349,00
Piegāde 6-9 nedēļu laikā
3 VARIĀCIJAS
- -20 %
Sols ar glabāšanas kasti Elgomsi Raquel 24, laša krāsa, H45x72x104cm
45 cm 104 cm 72 cm
€ 271,20
€ 339,00
Piegāde 6-9 nedēļu laikā
2 VARIĀCIJAS
- -20 %
Sols Eltorrenso Monolith 09, samts, brūns, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€ 311,20
€ 389,00
Piegāde 6-9 nedēļu laikā
10 VARIĀCIJAS
- -20 %
Sols Eltorrenso Paros 06, tumši pelēks, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€ 271,20
€ 339,00
Piegāde 6-9 nedēļu laikā
9 VARIĀCIJAS
- -20 %
Sols Eltorrenso Kronos 19, samts, zaļš, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€ 271,20
€ 339,00
Piegāde 6-9 nedēļu laikā
9 VARIĀCIJAS
- -20 %
Sols Elaurence Nube 35, samts, zaļš, H36x132cm
36 cm 132 cm 64 cm
€ 223,20
€ 279,00
Piegāde 6-9 nedēļu laikā
11 VARIĀCIJAS
- -20 %
Sols Elaurence Nube 20, samts, bēšs, H36x132cm
36 cm 132 cm 64 cm
€ 223,20
€ 279,00
Piegāde 6-9 nedēļu laikā
11 VARIĀCIJAS
- -20 %
Sols Engen, ziloņkaula krāsā, H44.5x120x45cm
44.5 cm 120.5 cm 45 cm
€ 188,00
€ 235,00
Pieejams tikai veikalos
- -20 %
Soliņš ar uzglabāšanas kasti, Aster, bēšs, MDF, H85x90x48cm, sēdvirsmas augstums 41.5cm
85 cm 90 cm 48 cm
€ 188,00
€ 235,00
Piegāde ~20 darba dienu laikā
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda