Sienas spogulis Indre, apaļš, šampanieša krāsā, D75x5cm
ID: 5207252000306
€ 66,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Sudraba |
| Augstums: | 75 cm |
| Platums: | 5 cm |
| Garums: | 75 cm |
| Svars: | 6 kg |
| Forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda