Spogulis Igris, H94x74x2cm
ID: 2000001073254
Atlaide 50 %
€ 37,50
€ 75,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 94 cm |
| Platums: | 2 cm |
| Garums: | 74 cm |
| Svars: | 7 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda