Stikla bilde Leopard with gold ar LED, 60x90x3.5cm
ID: 2000001191385
€ 99,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Gumija |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 90 cm |
| Platums: | 3.5 cm |
| Garums: | 60 cm |
| Svars: | 5.7 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pusdienu krēsls Filetino, grozāms 360 grādos, sinepju krāsā, H89x63.5x55cm, sēdvirsmas augstums 50cm
89 cm 63.5 cm 55 cm
€ 139,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda