Stūra dīvāns Wemonte, kreisā puse, izvelkams, H90x283x181cm, sēdvirsmas augtsums 47.5cm
ID: 2000001118887
Guļamā vieta: 136x235cm
Glabāšanas konteiners: 126x62x14cm
€ 2 128,00
Preces informācija
Guļamā vieta: 136x235cm
Glabāšanas konteiners: 126x62x14cm
Preces informācija
Īpaši ērts guļamdīvāns, kas izstrādāts skandināvu stila cienītājiem. Dīvānam ir viļņotas atsperes un elastīgas HR putas, kas nodrošina maksimālo komfortu. Augstas koka kājas piešķir vieglumu, izceļot dīvāna līnijas.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | MDF |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 90 cm |
| Platums: | 181 cm |
| Garums: | 283 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 47.5 cm |
| Rokbalsta augstums: | 71 cm |
| Guļamvietas izmērs: | 136x235 cm |
| Svars: | 139 kg |
| Audums: | Vogue 15 |
| Forma: | L veida |
| Orientācija: | Kreisā puse |
| Uzglabāšanas kaste: | Ir |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda