Pīts šūpuļkrēsls Eden-2, brūns, H195 D105cm
ID: 2000000934136
€ 275,00
Preces informācija
Preces informācija
Groza h 118cm, groza dziļums 70cm, pamatnes D 107cm. Moderns šūpuļkrēsls jaukiem atpūtas brīžiem. Lieliski iederēsies kā mājoklī, tā arī zaļajā zonā vai uz treses.
Spilvena audums: ūdens necaurlaidīgs
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 195 cm |
| Garums: | 105 cm |
| Svars: | 32 kg |
| Svara kapacitāte: | 120 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda