Pīts šūpuļkrēsls Gabro, tumši pelēks, H195, D105cm
ID: 2000001069622
€ 249,00
Preces informācija
Preces informācija
Rāmja izmērs: 195xD105cm
Krēsla izmērs: 120x105x70cm
Spilvena audums: 100% Poliesters, 300g/m2, ūdens necaurlaidīgs, biezums 15cm ar kokvilnas pildījumu.
Auduma nodiluma izturība: 15000 Martindeili
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Rotangs |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 195 cm |
| Platums: | 105 cm |
| Garums: | 105 cm |
| Svars: | 34 kg |
| Svara kapacitāte: | 120 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda