Pīts šūpuļkrēsls Moon I, tumši pelēks, H195 D95cm
ID: 2000001119563
Sēdvirsma- 80x90cm.
€ 179,00
Preces informācija
Sēdvirsma- 80x90cm.
Preces informācija
Pīts šūpuļkrēsls Moon, ergonomiski veidots, kas ir ērts gan galvas atbalstīšanai, gan lielsiki pieguļ ķermenim. Pītais krēsls ir lieliski pielitojams gan iekštelpās, gan arī zaļajā zonā vai uz terases.
Spilvena audums: ūdens necaurlaidīgs
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Poliesters |
| Augstums: | 195 cm |
| Platums: | 95 cm |
| Garums: | 95 cm |
| Svars: | 22.2 kg |
| Svara kapacitāte: | 120 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda