Šūpuļkrēsls Amelia, brūni pelēks, H107x95x66cm, sedvirsmas augstums 48cm
ID: 2000001107768
Atlaide 20 %
€ 135,20
€ 169,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 107 cm |
| Platums: | 66 cm |
| Garums: | 95 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 48 cm |
| Svars: | 13.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda