Krūze Fuck, 885ml, H12.5cm, D11cm
ID: 4029811454983
€ 12,95
Preces informācija
Preces informācija
Tās elegantā krāsa padara to par universālu krūzi, kas piemērota jebkura dzērina baudīšanai.
| Materiāls: | Keramika |
|---|---|
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 12.5 cm |
| Platums: | 11 cm |
| Garums: | 11 cm |
| Tilpums: | 885 ml |
| Svars: | 1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Atpūtas krēsls Dunkel, samta, pelēkbrūns, H103x78x80cm, sēdvirsmas augstums 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 151,20
€ 189,00
- -20 %
Biroja krēsls Slorino, zaļā krāsā, H78-88x58x62cm, sēdvirsmas augstums 44-54cm
88 cm 62 cm 58 cm
€ 119,20
€ 149,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda