Tējkanna ar filtru, stikla, 1.3L, H18.5x17x13.5cm
ID: 3560232550027
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 18.5 cm |
| Platums: | 13.5 cm |
| Garums: | 17 cm |
| Tilpums: | 1300 ml |
| Svars: | 0.59 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda