Piena krūze, 220ml, 12x7.5x10cm
ID: 2000000952758
€ 3,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Porcelāns |
|---|---|
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 12 cm |
| Platums: | 7.5 cm |
| Garums: | 10 cm |
| Tilpums: | 220 ml |
| Svars: | 1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Soliņš ar glabāšanas kasti Faido L, dzeltenā/zelta krāsās, H46x100x40cm
46 cm 100 cm 40 cm
€ 111,20
€ 139,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda