Tējkanna Chan, keramika, 600ml, H14.3x21x18cm
ID: 3664944210009
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Keramika |
|---|---|
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 14.3 cm |
| Platums: | 18 cm |
| Garums: | 21 cm |
| Tilpums: | 600 ml |
| Svars: | 0.63 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda