Tējkanna ar filtru, stikla, 1.3L, H13x24x15.5cm
ID: 3560238373194
€ 19,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Augstums: | 13 cm |
| Platums: | 15.5 cm |
| Garums: | 24 cm |
| Tilpums: | 1300 ml |
| Svars: | 0.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda