Šķidro ziepju dozators Ardoise Onyx, 310ml, H17.4cm, D7cm
ID: 3560232708046
€ 11,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Polirezīns |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 17.4 cm |
| Platums: | 7 cm |
| Garums: | 7 cm |
| Tilpums: | 310 ml |
| Svars: | 0.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda