Vannas paklājs Tresse, pelēks, 50x75cm
ID: 3560233528926
€ 21,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Kokvilna |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēka |
| Platums: | 50 cm |
| Garums: | 75 cm |
| Svars: | 0.87 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Tējas sietiņš Teatime, metāla, komplekts 2.gb, sudraba krāsā, H14.5x10.5x4cm
14.5 cm 10.5 cm 4 cm
€ 8,95
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda