Sniega bumba Gnome Gold, H11cm, D10cm
ID: 4260767640505
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 11 cm |
| Platums: | 10 cm |
| Garums: | 10 cm |
| Svars: | 0.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda