Zvilnis Eltaco, Nube 35, samts, tumši zaļš, H95x85x170cm
ID: 5904484079147
€ 499,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Polyester,MDF,Metal |
|---|---|
| Krāsa: | Zaļa |
| Augstums: | 95 cm |
| Platums: | 85 cm |
| Garums: | 170 cm |
| Svars: | 30 kg |
| Modelis: | Eltaco |
| Audums: | Nube 35 |
| Svara kapacitāte: | 120 kg |
| Montāža: | Daļēji salikts |
| Auduma tips: | Samts |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda