Peegel Avalon, pronksi värv, H90x60x3cm
ID: 2000001073322
30 % allahindlus
€ 53,63
€ 76,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Pronks |
| Kõrgus: | 90 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 8.6 kg |
| Kuju: | Muu kuju |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel