Seina peegel Ilvija kuldne, H129.2x39.2cm
ID: 2000001061978
20 % allahindlus
€ 81,94
€ 102,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 129.2 cm |
| Pikkus: | 39.2 cm |
| Kaal: | 10.5 kg |
| Kuju: | Ovaalne |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel