Peegel Ini, H163x48cm
ID: 2000001120231
Peegelpind: 39x154cm
30 % allahindlus
€ 53,63
€ 76,61
Toote kirjeldus
Peegelpind: 39x154cm
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 163 cm |
| Pikkus: | 48 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel