Seina peegel Ingo, šampanjavärvi, H93x73cm
ID: 2000000877778
30 % allahindlus
€ 38,95
€ 55,65
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Pronks |
| Kõrgus: | 93 cm |
| Pikkus: | 73 cm |
| Kaal: | 7.5 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel