Seina peegel Indora, 103x103cm
ID: 2000000999074
30 % allahindlus
€ 42,34
€ 60,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 103 cm |
| Pikkus: | 103 cm |
| Kaal: | 11.6 kg |
| Kuju: | Ruudukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel