Seinapeegel Ingels, kuldne värv, 61x5x76cm
ID: 5204116929506
30 % allahindlus
€ 35,56
€ 50,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 5 cm |
| Pikkus: | 61 cm |
| Kaal: | 5 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Reguleeritav tugitool Offenburg, kuldne, manuaalselt reguleeritav, H80-100cm L90-160cm W87cm istumisosa kõrgus 45cm
80-100 cm 90-160 cm 87 cm
€ 205,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel