Seinapeegel Isola, 64x144cm
ID: 2000000969879
30 % allahindlus
€ 38,95
€ 55,65
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 144 cm |
| Pikkus: | 64 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel