Accent chair Mailly 23, orange color, H75x65x57cm, seat height 47.5cm
ID: 2000001140222
€169.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Orange |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 57 cm |
| Length: | 65 cm |
| Seat height: | 47.5 cm |
| Armrest height: | 70 - 72 cm |
| Weight: | 12.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Hamen K581, rotatable 360 degrees, beige, steel/polyester, H82x63x62cm, seat height 48cm
82 cm 62 cm 63 cm
€209.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский