Accent chair Mailly 5, beige color, H75x65x57cm, seat height 47.5cm
ID: 2000001140239
€169.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Beige |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 57 cm |
| Length: | 65 cm |
| Seat height: | 47.5 cm |
| Armrest height: | 70 - 72 cm |
| Weight: | 12.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Bar stool Hoker H122, rotatable 360 degrees, beige, H96-118x54x50cm, seat height 62-84cm
118 cm 54 cm 50 cm
€139.00
Armchair Arringo, taupe, swivelling 180 degrees, H95x63x57cm, seat height 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€129.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский