Armchair Davor, light grey 3, H71x82x74cm, seat height 45cm
ID: 2000001205297
€159.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Plywood |
| Color: | Grey |
| Height: | 71 cm |
| Width: | 74 cm |
| Length: | 82 cm |
| Weight: | 14.5 kg |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский