Armchair Dunkel, velvet, black, H103x78x80cm, seat height 50cm
ID: 2000001095416
€189.00
Product details
Product details
Chair leg material: rubber wood
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Black |
| Height: | 103 cm |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 78 cm |
| Seat height: | 50 cm |
| Armrest height: | 60 cm |
| Weight: | 18 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Slorino 15, golden color, H77-88x58x63cm, seat height 44-54cm
88 cm 63 cm 58 cm
€149.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский