Armchair Oberwald with ottoman, beige, 98x42x73cm, seat height 41.5cm
ID: 2000001108079
Discount 30 %
€209.30
€299.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Beige |
| Height: | 98 cm |
| Width: | 73 cm |
| Length: | 42 cm |
| Seat height: | 41.5 cm |
| Armrest height: | 50 cm |
| Weight: | 21 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Zarra, yellow, rotatable 360 degrees, H87x70x96cm, seat height 45cm
87 cm 96 cm 70 cm
€179.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский