Armchair Valdina with ottoman, grey, rotatable 360 degrees, H105.5x82.5x73cm, seat height 49cm
ID: 2000001169247
Stool: H37-42x43x46.5cm
€269.00
Product details
Stool: H37-42x43x46.5cm
Product details
The seat rotates 360 degrees.
| Material: | Plywood |
|---|---|
| Material: | Polyurethane |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Height: | 105.5 cm |
| Width: | 73 cm |
| Length: | 82.5 cm |
| Seat height: | 49 cm |
| Armrest height: | 58 cm |
| Weight: | 30.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский