Armchair Velda with ottoman, beige, H109x85x81.5cm
ID: 2000001208625
Stool: H38.5-43.5x45x51.5cm
€330.00
Product details
Stool: H38.5-43.5x45x51.5cm
Product details
| Material: | Plywood |
|---|---|
| Material: | Polyurethane |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Beige |
| Height: | 109 cm |
| Width: | 81.5 cm |
| Length: | 85 cm |
| Weight: | 36.65 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский