Club chair Hagen, blue, 90x88x71cm, seat height 45cm
ID: 2000001005521
Discount 20 %
€440.00
€550.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Blue |
| Height: | 71 cm |
| Width: | 88 cm |
| Length: | 90 cm |
| Weight: | 32 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский