Leisure chair Sabara, mustard, H84x64x60cm, seat height 42cm
ID: 2000000934242
€155.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Yellow |
| Height: | 84 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 64 cm |
| Seat height: | 42 cm |
| Armrest height: | 65 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский