Lounge chair with footstool Atalgar, grey, H105x76x86cm, seat high 40cm
ID: 5713941206718
€429.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Height: | 105 cm |
| Width: | 86 cm |
| Length: | 76 cm |
| Seat height: | 40 cm |
| Weight: | 22.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский