Bedside table Albany, natural color, H70x46x40cm
ID: 5713941341105
€139.00
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Steel |
| Color: | Natural |
| Height: | 70 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 46 cm |
| Weight: | 15.8 kg |
| Weight capacity: | 20 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Dandy SK-15, green/brown, H91x125x75cm, seat height 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€153.30
€219.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский