Bedside Table Monika, 48x34x H68 cm
ID: 2000000810102
€130.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Cream |
| Height: | 68 cm |
| Width: | 34 cm |
| Length: | 48 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский