Bench Eger, black/gold color, H46x99x45.5cm
ID: 2000000933931
Discount 40 %
€119.40
€199.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Stainless steel |
| Color: | Black |
| Height: | 46 cm |
| Width: | 45.5 cm |
| Length: | 99 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Adore 28, dark grey-brown, H84.5x54.5x45cm, seat height 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€65.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский