Bench with storage box Fabro S, taupe, H35x73x33cm
ID: 2000001151327
Discount 30 %
€62.30
€89.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Height: | 35 cm |
| Width: | 73 cm |
| Length: | 33 cm |
| Weight: | 8.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Zivilino, beige/bronze color, H70-79.5x62.5x59.5cm, seat height 44-54cm
79.5 cm 62.5 cm 59.5 cm
€129.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский