Basket Cinija, size 1 , D30x34cm
ID: 2000001014813
Discount 60 %
€3.96
€9.90
Product details
Product details
| Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Color: | Green |
| Height: | 34 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 0.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский