Candle in glass jar, vanilla, 170g, D8xH8.5cm
ID: 3560237582900
Discount 20 %
€5.04
€6.30
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Wax |
| Color: | Orange |
| Height: | 8.5 cm |
| Width: | 8.5 cm |
| Length: | 8.5 cm |
| Weight: | 0.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dinning chair Lanciano, swivelling 360 degrees, beige, H85x62x65cm, seat height 45cm
85 cm 65 cm 62 cm
€109.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский