Armchair Elaros, Monolith 37, velvet, green, H103x85x90cm
ID: 5904484018887
The product is manufactured on preorder.
€369.00
Fabric / Color:
expand_more
Full view
Product details
The product is manufactured on preorder.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | MDF |
| Material: | Polyester |
| Color: | Green |
| Height: | 103 cm |
| Width: | 90 cm |
| Length: | 85 cm |
| Seat height: | 42 cm |
| Weight: | 32 kg |
| Model: | Armchair Elaros |
| Fabric: | Monolith 37 |
| Style: | Scandinavian |
| Seating capacity: | 1 |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский