Coffee table Romanna COFF, 12mm sintered stone/MDF/oak veneer, H45x120x60cm
45 cm 120 cm 60 cm
€449.00
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 41 cm |
| Width: | 81 cm |
| Length: | 81 cm |
| Weight: | 8.9 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |