Console Halink, old pink, metal/chipboard, H78x110x40.6cm
ID: 5905289008417
Leg height 12cm
€225.00
Product details
Leg height 12cm
Product details
| Material: | Chipboard |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Pink |
| Height: | 78 cm |
| Width: | 40.6 cm |
| Length: | 110 cm |
| Weight: | 27.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский