Carpet Rocas Goplan 0274/Q03/X, 140x200cm
ID: 4010014003061
Discount 50 %
€49.50
€99.00
Product details
Product details
| Material: | Cotton |
|---|---|
| Material: | Chenille |
| Material: | Polyester |
| Width: | 140 cm |
| Length: | 200 cm |
| Weight: | 1 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский