Desk Hergio, anthracite/wotan oak pattern, chipboard, H78x60-90x134-210cm
78 cm 210 cm 90 cm
€269.90
| Material: | Oak veneer |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | MDF |
| Color: | Black |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 32.7 kg |
| Weight capacity: | 40 kg |
| Tabletop shape: | Rectangular |
| Assembly: | Partially assembled |
| Manufacturer: | ALANDEKO |