Desk Hergio, anthracite/wotan oak pattern, chipboard, H78x60-90x134-210cm
78 cm 210 cm 90 cm
€269.90
| Material: | Steel |
|---|---|
| Material: | Melamine |
| Material: | MDF |
| Height: | 77 cm |
| Width: | 110 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 28 kg |
| Weight capacity: | 100 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |