Desk Hergio, anthracite/wotan oak pattern, chipboard, H78x60-90x134-210cm
78 cm 210 cm 90 cm
€269.90
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Steel |
| Material: | Melamine |
| Color: | Natural |
| Height: | 88 cm |
| Width: | 56.8 cm |
| Length: | 110 cm |
| Weight: | 18 kg |
| Tabletop shape: | Rectangular |
| Assembly: | Assembly required |
| Manufacturer: | ALANDEKO |