Chair Alfonso, grey, H80x59x54cm, seat height 48cm
ID: 4025621879404
€199.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Grey |
| Height: | 80 cm |
| Width: | 54 cm |
| Length: | 59 cm |
| Seat height: | 48 cm |
| Weight: | 7.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский